Atvest no Bavārijas


Šī ziņa domāta tiem maniem dienasgrāmatas lasītājiem vai viņu labiem draugiem un paziņām, kuri augustā dodas ar savu transportu no Bavārijas (Regensburgas(Regensburg), Baireitas (Bayreuth), Nirnbergas (Nuernberg) apkaimes) uz Latviju.
Esmu pasūtījis bišu ciltsmātes un tās jānogādā uz Latviju. 

Ja kāds dzīvo šajā reģionā un augustā vai vēlākais septembra sākumā dodas uz Latviju vai arī dodas uz Vāciju ceļojumā un brauc mājās caur Bavāriju, lūdzu pieteikties – uz tālr. 28630031 vai e-pastu: mellifera@inbox.lv.

Benzīna un laika patēriņš tiks kompensēts ar biškopības un/vai zivkopības (lašiem resp. latiem) produktiem. Bonusā – skaisti dabas skati, jo bišu māšu audzētava atrodas valsts nacionālā parka teritorijā (Bayerische Wald).

Arī Čehijas rietumdaļas apmeklētājiem, kuri vēlas izmest loku pa Vāciju ir iespēja izpalīdzēt, adrese atrodas tikai pāris desmitus kilometrus no Čehijas robežas, netālu no Pilzenes.

Paciņa ir maza- A5 izmēra vēstulītes lielumā un nav nepieciešamas kādas zināšanas biškopībā- māte un bites droši iepakotas. Tāpat nav nepieciešami speciāli pārvadāšanas nosacījumi- protams, nav ieteicams likt virsū somas vai smagus priekšmetus, ieskaitot krēsla iecienītāko ķermeņa daļu.:) Vēlams, lai 1-2 dienu laikā mātes tiktu nogādātas Latvijā – Rīgā vai Kurzemē.

Gaidīšu ziņu!

Advertisements

One comment

  1. Es devu ziņu saviem ceļotājiem, kaut kāda veida aizmetņi ir un nav izslēgts, ka līdz septembrim uz to pusi kāds dosies. Ja ziņu saņemšu, steidzīgi Tev ziņošu:)).

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s