Ziemassvētku dāvanas


“Ziemassvētki bija kluss un apcerības pilns laiks , līdz kādam iešāvās prātā doma, ka jābūt arī dāvanām” 🙂 (autors nezināms)

Tā nu ir pieņemts, ka Ziemassvētku laiks ir arī Dāvanu laiks. Vai arī Dāvanu laikā tiek pieminēti (svinēti) Ziemassvētki?

Dāvināšanas ideja pati par sevi ir laba, bet tā tiek “izmantota” un jau tagad reklāmas industrija vālē no visiem stobriem, radot vajadzības un vainas sajūtu- pērc, pērc, atlaides, atlaides, ņem patēriņa kredītu davanām u.t.t.! Bieži tiek pirktas un dāvinātas nevajadzīgas lietas, štrunti smukos iepakojumos, kuri nesagādā prieku ne dāvinātājam, ne apdāvinātājam. Dažreiz nemaz nav citas iespējas un nepavisam arī laika, lai apdomātu un izvēlētos.

Bieži ne jau dāvanas ir vajadzīgas, bet pavisam kas cits. Laiks… (Ziedonis par to bija ļoti labi pateicis, varbūt pa svētkiem sameklēšu)
Lai nu kā, visbiežāk tomēr dāvanas Ziemassvētkos tiek dāvinātas un tas tomēr ir viens veids, kā parādīt uzmanību, simboliski pateikties vai pateikt par nozīmību. Šeit varu piedāvāt vienu labu variantu.
f_1l.jpg

Kāpēc medus ir piemērota dāvana?
Tas vienmēr tiek izmantots un lietojot, atgādina par dāvinātāju, tas ir noderīgs veselībai (ja mēs apsveicot veselību novēlam, kāpēc pie reizes to arī neuzdāvināt? 🙂 ) Tas nav dārgi, bet ir gan solīdi, gan silti (sirsnīgi, mīļi). Sevišķi, ja nav masu produkts no lielveikala plaukta.
Protams, ne visiem medus būs labākā dāvana. Piemēram, bērni noteikti vairāk gaida konfekšu kastes, rotaļlietas, spēles vai sadzīves tehniku (tā gan ir citā cenu kategorijā).

Medu kā dāvanu var izmantot dažādos iepakojumos- gan vienkāršās stikla burciņās, gan eksluzīvākos traukos.
Ekskluzīvāks variants ir stikla burka ar stikla vāku un metāla aizslēgu. Šādā burciņā pēc tam var glabāt tējas, ievārījumu u.c. lietas, tā labi izskatās arī bez iesaiņojuma.

Piedāvājumā ir 2 veidu šādas burciņas.
700g (500ml) – dažādu ziedu medus Ls 3.50, viršu/izsvīduma vai spiestais dažādu ziedu/viršu -Ls 4.50
1400g(1 litrs) -dažādu ziedu medus Ls 6.00, viršu/izsvīduma vai spiestais dažādu ziedu/viršu -Ls 7.00

Pasūtot 6gab.x700g = Ls 21.00 (6×3.50), piegāde Rīgā un rajonu centros ar kurjeru bez maksas. Attiecīgi, ja visas 6 burciņas ir viršu/izsvīduma vai spiestais medus, tas summa ir Ls 27.00 (6×4.50).
fido_05l.jpg

Par pārējiem iepakojumiem var izlasīt šeit- https://dravnieks.wordpress.com/2007/10/31/medus-un-medus-ekspresis/

Informācija “Medus Ekspreša” braucējiem un tiem, kuri vēlas izmantot augstāk minētos variantus! 
Sakarā ar to, ka dažas dienas nebūšu Latvijā, kā arī palielināto darba apjomu gan medus tirdzniecības, gan citās frontēs, pasūtījumus varēšu nosūtīt tikai 50.nedēļā (no 10-15.12). No janvāra Medus Ekspresis ripos parastajā ritmā-darbadienās nosūtot,nākamajā dienā vai vēlākais aiznākamajā medus būs klāt.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s